Jubileusz Oddziału OSPSBHP w Lesznie

W dniu 7 października 2022 roku Władze i Członkowie OSPSBHP Oddziału w Lesznie świętowali dwudziestą rocznicę działalności w strukturach naszego stowarzyszenia. Wśród wielu gości przybyłych na uroczystość byli między innymi przedstawiciele Oddziałów w Kaliszu i Gdańsku. Oddział w Sieradzu reprezentowali Radomir Wosiak v-ce prezes Zarządu, Anna Domagała sekretarz Zarządu oraz Urszula Tomska była, wieloletnia prezes. Z okazji Jubileuszu, v-ce prezes oddziału OSPS BHP w Sieradzu Radomir Wosiak złożył na ręce Ryszarda Łubniewskiego Prezesa Zarządu Oddziału w Lesznie grawerowany dyplom wraz z serdecznymi gratulacjami, wyrażając jednocześnie uznanie za dotychczasowe osiągnięcia i wytrwałość w pracy społecznej na rzecz naszej organizacji.