Jubileusz Oddziału OSPSBHP w Kaliszu

W dniu 27 kwietnia 2023 roku na zaproszenie Zarządu Oddziału OSPSBHP w Kaliszu uczestniczyliśmy w Konferencji zorganizowanej w ramach Wielkopolskich Obchodów Światowego Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy.

Konferencję otworzył i prowadził Prezes Oddziału OSPSBHP w Kaliszu Remigiusz Kołaski.

Współorganizatorami Konferencji byli Oddział Terenowy OIP w Ostrowie Wlkp. Oraz Firma NESTLE Polska S.A.

Nasz oddział reprezentowała liczna grupa członków pod przewodnictwem Prezes Katarzyny Salamon.

Konferencja zakończyła się obchodami 30 – lecia utworzenia Oddziału OSPSBHP w Kaliszu.

W imieniu Zarządu Oddziału Prezes Remigiusz Kołaski wręczył nagrody i wyróżnienia zasłużonym i długoletnim członkom

Z okazji Jubileuszu prezes oddziału OSPS BHP w Sieradzu Katarzyna Salamon oraz v-ce prezes Radomir Wosiak  złożyli na ręce Remigiusza Kołaskiego Prezesa Zarządu Oddziału w Kaliszu grawerowany dyplom wraz z serdecznymi gratulacjami i życzeniami dalszej owocnej pracy społecznej na rzecz naszej organizacji.

Podsumowania Jubileuszu dokonał długoletni były prezes i współzałożyciel oddziału Henryk Karczowski prezentując historię tworzenia oraz działania oddziału w minionym 30-leciu.